Pracovny pro děti s rodiči

2012-10-02 09.52.31Montessori pracovna 0 – 18 měsíců,

každé pondělí nebo čtvrtek 9:20 – 11:20 hod.

 V Rodinném a Montessori centru 4medvědi, v Praze 4 – Podolí.

Asi hlavní důvod proč rodiče berou své děti do pracovny je to, že si na vlastní kůži zažijí, co to znamená připravené prostředí. Vidí jak jejich děti reagují na připravené pomůcky a jak okukují ostatní děti a „opičí se“. Pracovna je místo, kde se podle pedagogické metody Montessori pracuje s dětmi již od narození. V průběhu pracovny mají maminky s miminkem čas věnovat se jeden druhému v příjemném a jim přizpůsobeném připraveném prostředí. Vlastnost, kterou mají dnes asi všichni rodiče je „netrpělivost“. A právě s tou mohou zde rodiče pracovat nejvíce:)

Prostor je připraven pro volné zkoumání, rozvoj hrubé i jemné motoriky. Rodiče zde také mají možnost získat informace o vývojových potřebách dětí a o principech Montessori pedagogiky.


Návštěva této Montessori pracovny může být pro Vás zajímavou inspirací i před narozením dítěte – v době, kdy se rozhodujete o přizpůsobení prostoru budoucím potřebám miminka a vhodných hračkách.

Cena: 10 “medvědích kreditů” nebo 290Kč.

Pokud se chcete přihlásit registrujte se!


  Registrujte se

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva


   

  2012-11-01 11.41.07Montessori pracovna 1,5 – 3 roky,

  každé pondělí nebo čtvrtek 16:00 – 18:00  hod.

   V Rodinném a Montessori centru 4medvědi, v Praze 4 – Podolí.

  Tak jako u pracovny pro mladší je i zde hlavní důvod návštěvy – vlastní prožitek připraveného prostředí. Vidět své dítko  reagovat na Montessori pomůcky a zjistit jak reagovat v reálných situacích na naše dítě co umanutě něco chce.

  Prostřednictvím Montessori pracovny  si mohou všichni vyzkoušet práci s materiály v Montessori mini-školce. Děti pracují zejména s aktivitami praktického života a originálními Montessori pomůckami pro smyslové rozlišování, rozvoj řeči a pohybových dovedností.

  Cena: 10 “medvědích kreditů” nebo 290Kč.

  Pokud se chcete přihlásit registrujte se!


   Registrujte se

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše zpráva


    

    

   Napsat komentář

   Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *