Logistika nebo láska v rodině s dětmi

žžžžžžKdysi jeden kamarád říkal, že od té doby, co se jim narodilo první dítě, je jejich vztah s přítelkyní pouze o logistice. 

 Že k němu přicházejí stále omezující otázky. Kdo dojde na nákup a pak předá babičce klíče od bytu. Kdo zaveze dítě k lékaři tak, aby včas stihl pracovní schůzku. A jak to vše skloubit, abychom si ještě stihli něco užít nebo naplánovat další týden :(.

 Od jeho partnerky jsem pak slyšela o tom, že má pocit, že vše musí zařídit ona sama a že tato celá logistika stojí jen na ní. 

Také to doma s dětmi tak někdy máme.

 Terapeutka Miluška Matoušková si to také zažila a dnes, když už má děti odrostlé se s tím i naučila pracovat. Koukněte na její video nebo záznam ze včerejšího webináře a třeba vás budou inspirovat. Žena totiž řeší pouze tolik logistiky, kolik je sama ochotná. Lepší je dovolit svému muži, aby ženu nosil na rukou:).

 Miluška ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda má žena štěstí na muže. Ale že najít “toho pravého” je úzce provázaná se schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce.

 Osobně mi to zní trochu sladce, ale je to tak :). Žena je biologicky silnější a když změní svůj postoj změní se i rodinná logistika.

 

Čtěte dále:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current day month ye@r *