Odměna za doporučení

Velmi si cením pomoci s šířením našich aktivit.

Pokud s vámi naše myšlenky rezonují, budu ráda, když je budete šířit dále a protože vím, že s tím může být spojeno přecejen i něco práce, ráda vás za vaši aktivitu odměním.

 

Připravila jsem pro vás svůj  provizní program – nelekejte se, není to složité, ani nebezpečné – nemáte co ztratit (žádné vstupní poplatky ani závazky), ale získat můžete i příjemné částky.
 

Jak postupovat:

  1. registrujete se do systému (potřebuji na vás mít kontakt, abych vás mohla odměňovat, nebo informovat o změnách)
  2. Vyhledáte v levém menu  sekci Reklamní kampaně – zde se vám zobrazí bannery a odkaz, ke kterému je přidělený takový „ocásek“ z písmen a číslic. Ten je unikátní právě pro vás a je potřeba, abyste jej používal/a. Jedině tak vás program pozná a přiřadí vám posléze automaticky odměnu (jakmile si někdo z klientů objedná e-book na základě vašeho odkazu).
  3. Váš unikátní odkaz, eventuálně bannery s odkazem umístíte tam, kde to cítíte nejlépe – na vašem blogu, facebooku, e-shopu, nebo v mailové zprávě – je to na vás, jen prosím nespamujte. Nejlépe vždy funguje osobní doporučení, váš příběh, vaše zkušenost, vaše důvody pro přečtení e-booku. Kreativitě se nebráníme, klidně natočte video, vytvořte fotoreportáž,….
  4. Jakmile si někdo nakoupí, dozvíte se to prostřednictvím e-mailu – a vše (včetně kliků) najdete opět zde – v záložce Přehledy.

Kdykoliv se nás můžete na cokoliv zeptat, když budete chtít dodat informace, nebo udělat rozhovor, rády zareagujeme!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *