Seminář Montessori inspirace pro život – kojenci a batolata ( 0-3 roky) v domácím prostředí 5 x 1,5 hodiny

Kdy:
30.9.2013 @ 21.15 – 21.30
2013-09-30T21:15:00+02:00
2013-09-30T21:30:00+02:00

V Rodiném a Montessori centru 4 medvědi, Praha 4 Podolí

Rozšířená a prodloužená verze semináře. Jelikož pro některé rodiče není zcela možné se účastnit semináře celý den (ať už že kojí a nechtějí brát dítko sebou, nebo že nemají hlídání) je toto alternativa a setkáme se 5x na 1,5 hodiny. Je možné se účastnit i s dětmi také proto jsou jednotlivé semináře kratší:). Projdeme, ale to samé jako u celodenního semináře:) a ještě něco navíc!

Termíny: 5 x 1,5 hodiny pondělí 30.9., 7.10.,21.10.,11.11., 18.11. vždy 9:30 – 11:00 hodin

Cyklus seminářů seminář, který je protkaný inspirací a návody na to, co skutečně doma můžete jednoduše a hned po návratu domů udělat pro své děti ve věku 0-3 roky. Projdeme jednotlivé místnosti domova, v každé se zastavíme a ukážeme si, co je pro jednotlivé věkové skupiny možné připravit.

Pokud dětem dáme více příležitostí, budeme sami překvapeni, co všechno dokáží udělat a s jakou vytrvalostí a chutí se budou zapojovat do každodenních aktivit.  Dobře připravený domov umožní dětem již od narození:

–           koordinaci pohybu – ukážeme si jednoduché aktivity pro jemnou i hrubou motoriku,

–           rozvoj jazyka – ukážeme si počátky i jednotlivé kroky k cestě ke spojení zvuku a významu,

–          rozvoj nezávislosti – ukážeme si, jak jednoduše vybavit domov aktivitami, které děti mohou dělat bez pomoci na základě své iniciativy a prožít tak hluboké soustředění,

–          rozvoj vůle – ukážeme si, jak podpořit sebedůvěru dítěte skrze prožitek  „ já jsem to dokázal sám a tedy dokážu i další věci“. Radost z úspěchu totiž vede děti k touze po další činnosti bez toho, že by je někdo chválil, dělají to ze své vnitřní motivace a opravdu hned po narození. A pokud se tento pocit v dětech usadí, zůstává  s nimi na celý život.

Doba strávená nad domácím prostředím bude tedy 7,5 hodin.  V tomto čase s vysokou koncentrací nad tématem toho stihneme probrat více, než za celé pololetí na pracovnách každý týden. Pokud bychom to chtěli vyčíslit na vstupech do pracovny, vyjde nám částka kolem 4000 Kč. Cyklus seminářů však nabízím za cenu 1200 Kč.

Pokud je to pro Vás zajímavé a chcete se stát průvodcem vašich dětí, zaregistrujte se!


  Registrujte se

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva


   

  Já vám obratem potvrdím registraci a po uhrazení ceny s vámi budu na seminář počítat.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *